• head_banner

Tuotteet

  • 100G Transponder/Converter

    100G transponderi/muunnin

    100G OTN -lähetin tukee yhtä QSFP28-asiakasrajapintaa ja yhtä CFP-linjapuolen liitäntää, joka tukee yksikanavaista 100 Gbps: n suurjyväistä tiedonsiirtoa. Alan kehittynein johdonmukainen tekniikka ja FEC-virheenkorjauskoodaustekniikka mahdollistavat suuren kapasiteetin pitkän matkan tehokkaan lähetyksen.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    200G Muxponder 2x100G lähentyy 200G: ksi

    100G OTN -lähetin tukee yhtä QSFP28-asiakasrajapintaa ja yhtä CFP-linjapuolen liitäntää, joka tukee yksikanavaista 100 Gbps: n suurjyväistä tiedonsiirtoa. Alan kehittynein johdonmukainen tekniikka ja FEC-virheenkorjauskoodaustekniikka mahdollistavat suuren kapasiteetin pitkän matkan tehokkaan lähetyksen.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps toistin/muunnin/transponderi

    SFP+ Multi-Rate Quad Transponderissa on 8 SFP+ -paikkaa. /10, CPRI jne. SFP+ -transponderi tukee monenopeuksisia toimintoja optisilla tiedonsiirtonopeuksilla 1 Gbps-10 Gbps; Laaja valikoima optisia infrastruktuuriratkaisuja sisältää median muuntamisen, signaalin toistamisen ja lambda -muunnoksen.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G & 100G Muxponder

    40G & 100G -muxponer tukee 4x10G↔40G tai 4x25G↔100G sähkökerroksen multipleksointia/demultipleksointia ja muuntaa multipleksoidut/demultipleksoidut optiset signaalit DWDM -standardin aallonpituuksisiksi optisiksi signaaleiksi. DWDM MUX/DEMUX -laitteella monikanavaiset 100G- tai 40G-palvelut lähetetään DWDM-järjestelmässä. 40G & 100G Muxponder on halvin ratkaisu 100G: n pääkaupunkiseudun DWDM -siirtoon.

  • 40G & 100G OEO Converter

    40G & 100G OEO -muunnin

    40G & 100G Transponderi tukee kahta 40G- tai 100G -palvelun käyttöoikeutta. Laaja valikoima optisia infrastruktuuriratkaisuja sisältää median muuntamisen, signaalin toistamisen ja lambda -muunnoksen.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 Monenopeuksinen nelitaajuusvaste 125M ~ 32G toistin/muunnin/transponderi

     

    SFP28-monenopeuksisella nelitaajuusvasteella on 8 SFP28-paikkaa, laite tarjoaa joustavan tiedonsiirron eri protokollista, kuten 100M/1G/10G/25G Ethernet, SDH STM1/STM4/STM16/STM64, kuitukanava 1/2/4/8 /10/16/32 Gbps, CPRI jne.
    SFP28-transponderi tukee monenopeuksisia toimintoja optisilla tiedonsiirtonopeuksilla 1 Gbps-32 Gbps; Laaja valikoima optisia infrastruktuuriratkaisuja sisältää median muuntamisen, signaalin toistamisen ja lambda-muunnoksen.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    Redundantti monitaajuinen kaksitransponderi 10 Gbps toistin/muunnin/transponderi

     

     Tämä transponderi on 10G kuitu -kuitu -3R -muuntimen toistin ja transponderi. Tämä transponderi tukee SFP+ - SFP+ tai XFP - XFP -kuituyhteyksiä. 1+1 Automaattinen optinen linjasuojaus kytketään linjaportteihin. Transponderi on protokollan läpinäkyvä ja tarjoaa 3R (Re-amplification, Re-shaping and Re-clocking) näiden eri optisten moduulityyppien välillä.

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    Sininen/punainen EDFA -optinen vahvistin

    Yhden kuidun kaksisuuntaiset EDFA -vahvistinmallit sisältävät punaisen ja sinisen portin, joka on suunniteltu yhden kuidun DWDM -ratkaisulle. Näiden mallien suunnittelua käytetään yksikuituisille DWDM-siirtojärjestelmille.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    Keskivaiheinen pääsy EDFA-optinen vahvistin-PA-kortti

    Kun pitkän matkan järjestelmien soveltaminen on tulossa yhä laajemmaksi, yrityksemme itse kehittämä keskivaiheinen pääsy (MSA) EDFA, keskivaiheinen pääsy (MSA) EDFA voivat tehokkaasti ratkaista DCM: n ja OADM: n aiheuttaman lisäyshäviön, kompensoida DCM: n ja OADM -bändit. Tuloksena oleva lisäyshäviö vähentää järjestelmän OSNR: n lisähajoamista.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    EDFA optinen vahvistin - tehostin

    EDFA Optical Amplifier mmoduuli tarjoaa monitoimisia, hiljaisia, Erbium-seostettuja kuituvahvistimia (EDFA), vahvistinmoduulia voidaan käyttää jatkuvalla vahvistuksella (automaattinen vahvistuksen säätö AGC), jatkuva lähtöteho (automaattinen tehonsäätö, APC). Integroitu VOA voidaan säätää automaattisesti tasaisen vahvistusspektrin saavuttamiseksi. Se voi vahvistaa C-kaistan signaalia MSA: lla tai ilman sitä, mikä tuo joustavuutta verkkosovellukseen.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    DCM -hajonnan kompensointilaite

    Huanetin optinen kompensointitoiminto, jossa on kaltevuushajonnan kompensointi standardille yksimuotoiselle kuitusäiliölle DCM (G.652), olivat dispersion ja dispersion kaltevuuden kompensoinnin laajakaista C-kaistalla, jolloin järjestelmä pystyi optimoimaan jäännösdispersion. Hajonnan kompensointiarvossa 1545 nm aallonpituuden dispersio voi saavuttaa -2070ps / nm.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    Hajonnan kompensointimoduuli (DCM)

    Hajonnan kompensointimoduulit ovat HUA6000 -optisen siirtojärjestelmän rakennuspalikoita ja toimivat optisissa viestintäsolmuissa korjaamaan pulssin leviämisilmiötä, joka tunnetaan nimellä Chromatic Dispersion, joka pienentää optisten kuitujen tiedonsiirtoetäisyyttä.