• head_banner

Huawei GPON -moduuli

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Huawei GPON OLT C ++ optinen lähetin -vastaanotin GPON -kortilla GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Kuvaus Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-porttinen GPON OLT -liitäntäkortti GPLF on myydyin Huawei MA5800 -sarjan OLT Huawei 16-GPON -liitäntäkortti, jossa B+/C+/C ++ SFP-moduuli Tuki jako 1: 128 Lähetysnopeus: 2,488 Gbit/s, Vastaanottonopeus: 1,244 Gbit/s Liitäntätyyppi: SC/PC Suurin lähetysetäisyys: 20 km Lähetyksen aallonpituus: 1490 nm, Vastaanoton aallonpituus: 1310 nm Standardien yhteensopivuus: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...