1GE xPON ONT ONU, jossa reititin/silta ja Anatel -sertifikaatti

 Anatel nro: 044266-19-12230

HZW-HG911 (HGU) on mini xPON ONT -päätelaite, joka soveltuu puhtaaseen laajakaistayhteyteen. Siinä on mini-tyyppinen kompakti rakenne, joka on integroitu hyvin ja joka voi tarjota 1 GE (RJ45) -liitäntää. Tukee kerroksen 2 Ethernet-kytkimen tekniikkaa ja sitä on helppo ylläpitää ja hallita.Sitä voidaan soveltaa FTTH/FTTP-pääsysovellukseen asukkaille ja yrityskäyttäjille. Ja se on täysin teknisten määräysten, kuten ITU-T G.984.x, mukainen. ja xPONin tekniset vaatimukset
Laitteet.

Liitäntäparametrit

 

Luokka B+
Vastaanottimen herkkyys: -28dBm
Aallonpituudet: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Myöhempi tiedonsiirtonopeus: 2,488 Gbps
Upstream -tiedonsiirtonopeus: 1,244 GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 standardi SC/PC -yksimuotoinen kuitu
28dB linkin menetys ja 20km etäisyys 1: 128: lla

1*10/100/1000M automaattinen neuvottelu
Full Duplex/Half-Duplex
RJ45 Connect
Automaattinen MDI/MDI-X
Lähetysetäisyys 100 metriä

Laiteparametrit

 

Mitat (P x L x K) 120 x 100 x 30 mm Järjestelmän virtalähde 12 V DC, 0,5 A
Paino Noin 240 g Staattinen virrankulutus 2,5 W
Käyttölämpötila 0 ° C - +50 ° C Suurin virrankulutus 3 W
Käyttökosteus 10%-90% RH (ei tiivistyvä) Satamat 1GE
Verkkolaitteen tulo 100–240 V AC, 50/60 Hz Indikaattorit POWER/PON/LOS/LAN

Tuotteen toiminto

 

ITU -T G.984Standardin mukainen, GPON -sovitus ylävirtaan
Tuki ONU-automaattista etsintää/linkin tunnistusta/ohjelmiston etäpäivitystä
Tuki SNand LOID+Password -rekisteröintimenetelmille
Tuki portin VLAN -määrityksille
Tukee mac-osoitteen oppimista
Tukee porttipohjaista nopeusrajoitusta ja kaistanleveyden hallintaa

Tukee yleisradiotoiminnan myrskynkestävyyttä
Tukee igmp läpinäkyvää/salailua/välityspalvelintilaa
Tuki etähallinnan määrityksille
Tukee dynaamista kaistanleveyden jakamista (DBA)
Tukee kolmikerroksista reititystoimintoa
EMS -verkonhallinta perustuu SNMP: hen, kätevä ylläpitoon
Tuki virrankatkaisuhälytystoiminnolle, helppo linkkiongelmien havaitsemiseen
Tuki portin virtauksen ohjaukseen