• head_banner

10G SFP+

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    HUA-NET SFP+ZR -lähetinvastaanotin on suunniteltu 8.5G/10G-kuitukanava- ja 10GBE-sovelluksiin.

    Lähetin -vastaanotin koostuu kahdesta osasta: Lähetinosassa on kylmä EML -laser. Vastaanotinosa koostuu APD -fotodiodista, joka on integroitu TIA: han. Kaikki moduulit täyttävät luokan I laserturvallisuusvaatimukset. HUA-NET SFP+ZR Digitaaliset diagnostiikkatoiminnot ovat saatavana SFF-8472-standardin mukaisen 2-johtimisen sarjaliitännän kautta, joka mahdollistaa reaaliaikaisen pääsyn laitteen toimintaparametreihin, kuten lähetin-vastaanottimen lämpötila, laserbias-virta, lähetetty optinen teho, vastaanotettu optinen teho ja lähetinvastaanottimen syöttöjännite.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    10G SFP+ CWDM optinen moduuli


    HUANETs HUACxx1XL-CDH1 CWDM 10Gbps SFP+ -lähetin -vastaanotin on suunniteltu lähettämään ja vastaanottamaan optista dataa yksimuotoisen optisen kuidun kautta 100 km: n linkin pituudelta. Tämä lähetin -vastaanotin koostuu kahdesta osasta: Lähetinosa sisältää CWDM EML -laserin. Vastaanotinosa koostuu APD -fotodiodista, joka on integroitu TIA: han. Kaikki moduulit täyttävät luokan I laserturvallisuusvaatimukset. Digitaaliset diagnostiikkatoiminnot ovat saatavilla SFF-8472-standardin mukaisen 2-johtimisen sarjaliitännän kautta, joka mahdollistaa reaaliaikaisen pääsyn laitteen toimintaparametreihin, kuten lähetin-vastaanottimen lämpötila, laserbias-virta, lähetetty optinen teho, vastaanotettu optinen teho ja lähetin-vastaanottimen syöttöjännite .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    10G SFP+ kaksoiskuituoptinen moduuli

     

    HUA-NET SFP+ZR -lähetinvastaanotin on suunniteltu 8.5G/10G-kuitukanava- ja 10GBE-sovelluksiin.

    Lähetin -vastaanotin koostuu kahdesta osasta: Lähetinosassa on kylmä EML -laser. Vastaanotinosa koostuu APD -fotodiodista, joka on integroitu TIA: han. Kaikki moduulit täyttävät luokan I laserturvallisuusvaatimukset. HUA-NET SFP+ZR Digitaaliset diagnostiikkatoiminnot ovat saatavana SFF-8472-standardin mukaisen 2-johtimisen sarjaliitännän kautta, joka mahdollistaa reaaliaikaisen pääsyn laitteen toimintaparametreihin, kuten lähetin-vastaanottimen lämpötila, laserbias-virta, lähetetty optinen teho, vastaanotettu optinen teho ja lähetinvastaanottimen syöttöjännite.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C (I) D40 Parannettu pienikokoinen SFP+ -lähetin-vastaanotin on suunniteltu käytettäväksi 10 Gigabitin Ethernet-yhteyksissä jopa 40 km: n etäisyydelle SingleMode-kuidun yli. Ne ovat SFF-8431-, SFF-8432- ja ITU-T G.698.1 -yhteensopivia. Lähetinvastaanotinrakenteet on optimoitu korkean suorituskyvyn ja kustannustehokkaasti toimittaakseen asiakkaille parhaat tietoliikenneratkaisut.

    Tämä lähetin -vastaanotin koostuu kahdesta osasta: Lähetinosa sisältää jäähdytetyn EML -laserin. Vastaanotinosa koostuu PIN -fotodiodista, joka on integroitu TIA: han. Kaikki moduulit täyttävät luokan I laserturvallisuusvaatimukset. Digitaaliset diagnostiikkatoiminnot ovat saatavilla SFF-8472-standardin mukaisen 2-johtimisen sarjaliitännän kautta, joka mahdollistaa reaaliaikaisen pääsyn laitteen toimintaparametreihin, kuten lähetin-vastaanottimen lämpötila, laserbias-virta, lähetetty optinen teho, vastaanotettu optinen teho ja lähetin-vastaanottimen syöttöjännite .